favorite_border
دکتر مریم خیراندیش آنلاین

دکتر مریم خیراندیش

0
کارشناس آنلاین و آماده پاسخگویی میباشد
bookmark_remove مشاوره پزشکی
person_pin_circle ایران
tag کد پرسنلی: 20998795797

 1. دریافت مشاوره در کلینیک دیابت
 1. ring_volume
  تماس فوری به ازای هر 10 دقیقه
  180,000 ت
 2. ورود به حساب کاربری و شروع تماس صوتی
  login
 1. phone_enabled
  تماس صوتی به ازای هر 10 دقیقه
  168,000 ت
 2. ورود به حساب کاربری و شروع تماس صوتی
  login
 1. forum
  گفتگوی متنی پایان گفتگو توافقی می باشد
  159,000 ت
 2. ورود به حساب کاربری و شروع گفتگوی متنی
  login

درباره دکتر مریم خیراندیش

دکتر مریم خیراندیش، متخصص داخلی و دستیار فوق تخصصی بیماری‌های غدد و متابولیسم است. دکتر خیراندیش فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای بورد تخصصی داخلی از دانشگاه علوم پزشکی ارتش می‌باشد. دکتر مریم خیراندیش، طرح تخصصی خود را به عنوان متخصص داخلی در بیمارستان شهید‌ بهشتی بوشهر گذرانده است و با بیش از 5 سال سابقه فعالیت تخصصی در بیمارستان، به عنوان دکتر متخصص غدد نیز فعالیت دارد. تحصیل در بهترین دانشگاه‌ھای کشور در کنار تجربه فراوان در تشخیص و درمان بیماری‌های داخلی و غدد، دریافت لوح تقدیر پزشک نمونه و تدوین متون علمی و پژوهشی معتبر یکی از دستاورد‌ھای دکتر خیراندیش است. 

مهارت‌ها و خدمات دکتر مریم خیراندیش 

دکتر مریم خیراندیش، پزشک داخلی و دستیار فوق تخصصی بیماری‌های غدد و متابولیسم است و در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های داخلی و غدد از جمله، دیابت، کم‌کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، فشارخون و بیماری‌های مرتبط با چاقی تخصص دارد. همچنین، تشخیص و درمان بیماری‌های غده فوق کلیه و هیپوفیز از دیگر مهارت‌های ایشان است.

مشاوره آنلاین با دکتر متخصص غدد مریم خیراندیش 

علاوه بر خدمات حضوری، امکان مشاوره آنلاین دکتر غدد، در زمینه‌های مختلف بیماری‌های داخلی و اختلالات غدد درون ریز فراهم است. این مشاوره‌ها شامل کنترل قند خون بیماران، تنظیم فشار خون، چکاپ روتین و همچنین ویزیت بار اول جهت تشخیص و درمان سایر بیماری‌های داخلی و غدد می‌باشد.

آدرس مطب دکتر مریم خیراندیش پزشک فوق تخصص غدد 

-تهران

دکتر مریم خیراندیش، دکتر داخلی و دکتر متخصص غدد، دارای پروانه طبابت در تهران هستند و بیماران می‌توانند از خدمات تخصصی و مشاوره‌های حرفه‌ای ایشان به صورت حضوری نیز بهره‌مند شوند.