جستجو بر اساس

مشاوره با دکتر متخصص قلب و عروق

دکتر نیلوفر محمدی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با دکتر متخصص قلب و عروق
person_pin_circle تهران، ایران
3 4 [72]
مشاهده پروفایل
فربد طالبیان آنلاین
bookmark_remove مشاوره با دکتر متخصص قلب و عروق
person_pin_circle تهران، ایران
3 3 [41]
مشاهده پروفایل
دکتر ملیحه محبوبی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با دکتر متخصص قلب و عروق
person_pin_circle تهران، ایران
2 2 [18]
مشاهده پروفایل

در مورد مشاوره با دکتر متخصص قلب و عروق بیشتر بدانید

بیماری‌های قلب و عروق عامل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان به شمار می‌روند و تخمین زده می‌شود که هر سال جان 17.9 میلیون نفر را می‌گیرند. CVD ها گروهی از اختلالات قلب و عروق خونی هستند که شامل بیماری عروق کرونر قلب، بیماری عروق مغزی، بیماری روماتیسمی قلبی و ... می‌باشند. پیشگیری و درمان این بیماری، بسیار مهم و حیاتی است، زیرا اختلالات و بیماری های قلب و عروق می‌توانند در لحظه باعث مرگ بیمار شوند. در صورت مشاهده‌ی علائم مشکلات و بیماری‌های قلب و عروق لازم است سریعا به متخصص قلب و عروق مراجعه نمایید.

متخصص قلب و عروق کیست؟ 

متخصص قلب و عروق یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی است که می‌تواند درد قفسه سینه، فشار خون بالا و نارسایی قلبی و همچنین مشکلات دریچه‌های قلب، عروق خونی و سایر مشکلات قلبی و عروقی را درمان کند. آنها می‌توانند با تجویز آزمایش‌هایی مانند نوار قلب، اکوکاردیوگرام و سی تی (توموگرافی کامپیوتری) و ... مشکلات قلب و عروق را شناسایی نمایند. این پزشکان با توجه به علائم شما، بیماری و اختلالات قلب و عروق را تشخیص می‌دهند و بهترین روش‌های درمان را در اختیار شما خواهند گذاشت.

راه های مشاوره با متخصص قلب و عروق در تلفن خونه

یکی از بهترین راه‌های مشاوره با متخصص قلب و عروق، مشاوره‌ی آنلاین و مشاوره تلفنی با این پزشکان می‌باشد. مشاوره با متخصص قلب و عروق در تلفن خونه، به شما کمک می‌کند تا به خوبی جهت پیشگیری و درمان بیماری‌های قلبی و عروقی اقدام نمایید. در سایت تلفن خونه جمعی از بهترین متخصصان قلب و عروق گردآوری شده‌اند تا با کمترین هزینه بهترین روش‌های درمان را در اختیار بیماران قرار دهند. در این سایت به صورت آنلاین (گفتگوی متنی) و مشاوره تلفنی، می‌توانید با دکتر آنلاین قلب و عروق ارتباط برقرار کنید و روند درمان خود را با مشورت با بهترین متخصص قلب و عروق آغاز نمایید.

راهنمای دریافت نوبت مشاوره آنلاین با متخصص قلب 

مشاوره آنلاین با متخصص قلب، یکی از بهترین، کم هزینه‌ترین وباکفیت‌ترین روش‌های مشاوره با دکتر فوق تخصص قلب و متخصص عروق محسوب می‌شود. سایت تلفن خونه این امکان را برای بیمارن و کاربران ایجاد کرده است که به راحتی بتوانند با بهترین متخصصین قلب و عروق مشورت نمایند. مشاوره با دکتر قلب به صورت آنلاین از طریق گفتگوی متنی انجام می‌شود. به این صورت که شما وارد صفحه‌ی پزشک مورد نظر می‌شوید و با دریافت نوبت گفتگوی متنی با پزشک، به راحتی با پزشک متخصص قلب و عروق صحبت می‌کنید و مشکلات خود را با ایشان در میان بگذارید. در این روش دکتر آنلاین قلب و عروق به دقت پیام های شما را مطالعه می‌کند و با توجه به علائم و مشکلات شما بهترین مشاوره‌های درمان را به شما ارائه می‌دهد.

راهنمای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با متخصص قلب  

یکی دیگر از بهترین روش‌های مشاوره پزشکی با متخصص قلب و عروق، مشاوره تلفنی با این پزشکان می‌باشد. در سایت تلفن خونه علاوه بر مشاوره ی آنلاین که به صورت گفتگوی متنی انجام می‌شود، یک روش دیگر برای مشاوره با دکتر قلب وجود دارد که شامل تماس تلفنی با این متخصصان است. شما با مراجعه به بخش پزشکی سایت تلفن خونه می‌توانید بهترین متخصصان قلب و عروق را پیدا کنید و برای مشاوره با هر یک از آنها به صفحه‌ی پزشک مورد نظر بروید و از طریق دریافت نوبت مشاوره از طریق تماس صوتی با متخصص قلب، با ایشان ارتباط بگیرید.

مواردی که می توانید در مشاوره آنلاین با متخصص قلب مطرح کنید

همانطور که گفتیم مشاوره آنلاین و تلفنی، چند مورد از بهترین راه‌های مشاوره با متخصص قلب به شمار می‌روند. در این روش‌ها شما می‌توانید تمام علائم و مشکلاتی که در رابطه با بیماری قلبی و عروقی خود دارید با پزشکان در میان بگذارید. همچینین اگر لازم بود می‌توانید مدارکی نظیر آزمایش، عکس‌های پزشکی و ... را برای دکتر آنلاین قلب و عروق ارسال کنید تا پزشک با توجه به تمام علائم و مدارک موجود، بهترین روش‌های درمان را برای شما تجویز نماید.

در صورت بروز چه علائمی، نیاز به مشاوره با دکتر قلب آنلاین خواهید داشت؟

علائم بیماری قلبی و عروقی بسته به علت آن میتواند متفاوت باشد، اما از آنجایی که این بیماری‌ها تاثیر زیادی بر سلامت افراد دارند و ممکن است در برخی موارد باعث مرگ شوند، توصیه می‌شود در صورت مشاهده ی هرگونه علائم مربوط به این بیماری برای مشاوره با دکتر قلب آنلاین اقدام نمایید. برخی از رایج ترین علائم بیماری‌های قلب و عروق عبارتند از:

علائم مشکلات قلبی:

 • درد قفسه سینه (آنژین)
 • فشار، سنگینی یا ناراحتی قفسه سینه
 • تنگی نفس
 • سرگیجه یا غش
 • خستگی یا فرسودگی

علائم انسداد رگ های خونی:

 • درد یا گرفتگی در پاها هنگام راه رفتن
 • زخم های پا که خوب نمی شوند.
 • پوست سرد یا قرمز روی پاها
 • تورم در پاها
 • بی حسی در صورت یا اندام شما (ممکن است فقط در یک طرف بدن شما باشد.)
 • مشکل در صحبت کردن، دیدن یا راه رفتن

مشاوره با دکتر متخصص قلب و عروق در تلفن خونه 

از رایج ترین بیماری های قلب و عروق می توان به مواردی نظیر عروق کرونر قلب، بیماری عروق مغزی، بیماری روماتیسمی قلبی و ... اشاره کرد. متخصص قلب و عروق، پزشکی است که با علم خود، وظیفه کمک به پیشگیری و درمان بیماری های قلبی و عروقی دارد. توصیه می‌شود در صورت مشاهده هرگونه علائم مربوط به اختلال قلب و عروق سریعا به متخصص قلب و عروق مراجعه نمایید.

یکی از بهترین و راحت ترین روش های مشاوره با متخصص قلب و عروق، مشاوره آنلاین یا تلفنی با این متخصصان از طریق سایت تلفن خونه می‌باشد. با مراجعه به بخش پزشکی این سایت به راحتی می‌توانید با متخصص قلب و عروق ارتباط برقرار نمایید و بهترین روش‌های درمان را از این پزشکان دریافت کنید.