جستجو بر اساس

مشاوره ی دارویی (فارماکوتراپی)

دکتر مولود صالح آنلاین
bookmark_remove مشاوره ی دارویی (فارماکوتراپی)
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [100]

متخصص داروساز

داروساز یک متخصص مراقبت های بهداشتی است که در استفاده و تجویز دارو تخصص دارد. داروسازان در مورد نحوه عملکرد و تعامل داروها با بدن متخصص هستند تا بیمارانی که آنها را مصرف می کنند به بهترین نتایج ممکن دست یابند. یک متخصص داروساز می تواند علاوه بر اطمینان از اینکه بیماران داروهای خود را دریافت می کنند، می توانند به سوالات بیماران در مورد داروها پاسخ دهند و در مورد نحوه تداخل برخی داروها یا عوارض جانبی آنها، بیماران را آگاه سازند.

در چه صورتی نیاز به مشاوره دارویی خواهیم داشت؟

در اینجا یک واقعیت مهم وجود دارد که همه ما باید در نظر داشته باشیم: داروسازان بخشی از تیم مراقبت های بهداشتی ما هستند. اغلب اوقات، وقتی نسخه ای را به داروخانه می بریم، داروسازان می توانند اطلاعات مرتبطی را که برای سلامت ما ضروری است در اختیار ما قرار دهند. همچنین، می توانیم در مورد داروهایی که پزشک تجویز کرده است یا داروهایی که بدون نسخه از داروخانه خریداری می کنیم، با آنها مشورت کنیم. 4 دلیل اصلی نیاز به مشاوره دارویی عبارت است از:

بررسی و مدیریت دارو: جهت مصرف صحیح داروهای تجویز شده توسط پزشک

ارائه توصیه های OTC: جهت راهنمایی برای خرید داروهای بدون نسخه، به منظور انتخاب برند مناسب و شیوه صحیح مصرف

مشاوره در مورد عوارض جانبی: آگاه ساختن شما از عوارض احتمالی مصرف هر نوع دارو

راهنمایی در مورد تجهیزات پزشکی: راهنمایی جهت خریداری لوازم پزشکی مناسب جهت حفظ سلامت و تندرستی شما

بنابراین، می توان گفت نیاز به مشاوره دارویی، موضوعی است که می تواند نیاز همیشگی ما باشد و چه بسا بهتر است که امکان مشاوره با متخصص داروساز، به شیوه ای راحت در اختیار ما قرار گیرد. سایت تلفن خونه به بهترین شیوه، این امکان را میسر ساخته است.

راههای مشاوره پزشکی با متخصص داروساز در تلفن خونه

حال که نیاز به مشاوره دارویی روشن شد، وقت آن رسیده تا بهترین راههای مشاوره را به شما معرفی نماییم. سایت تلفن خونه شرایطی را فراهم آورده است تا بتوانید از مشاوره با متخصص داروساز به صورت آنلاین و تلفنی بهره مند شوید. قطعا برای همه، شرایطی که در هنگام مصرف یک دارو، نیاز به راهنمایی یک فرد متخصص داشتیم، پیش آمده است، اما متاسفانه همیشه امکان مراجعه حضوری به پزشک و یا داروخانه نیست. مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی بهترین راههای مشاوره غیرحضوری با متخصص داروساز هستند که از طریق سایت تلفن خونه در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاوره آنلاین با دکتر داروساز – راهنمای دریافت نوبت

مشاوره متنی با دکتر داروساز آنلاین، یکی از سریع ترین راههای مشاوره دارویی است که می توانید در سایت تلفن خونه به آن دسترسی داشته باشید. در صورت تجربه هر گونه عوارض با مصرف هر نوع دارو و یا حتی در صورت نیاز به خرید داروی بدون نسخه، به راحتی می توانید از بخش مشاوره پزشکی تلفن خونه، وارد صفحه مشاوره دارویی شده، و پس از گزینش داروساز مورد نظر از بین بهترین دکترهای داروساز، گزینه گفتگوی متنی را انتخاب نمایید و از طریق مشاوره آنلاین دارویی سوالات خود را بپرسید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > مشاوره دارویی > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

مشاوره تلفنی با متخصص داروساز – راهنمای دریافت نوبت

مشاوره تلفنی با متخصص داروساز، راه دیگری برای مشاوره غیرحضوری است که از طریق برقراری تماس می توانید با داروساز موردنظرتان صحبت کرده، سوالاتتان پیرامون داروی مصرفی، نحوه مصرف، تداخل دارویی و عوارض احتمالی پرسیده و پس از دریافت مشاوره، با اطمینان و آگاهی بیشتری به مصرف دارو ادامه دهید.

جهت مشاوره پزشکی با داروساز، کافی است از صفحه مشاوره پزشکی تلفن خونه، روی گزینه مشاوره دارویی کلیک کرده و پس از انتخاب داروساز مورد نظر، گزینه تماس صوتی را جهت دریافت نوبت مشاوره تلفنی انتخاب نمایید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > مشاوره دارویی > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

هزینه مشاوره با دکتر داروساز

سایت تلفن خونه شرایطی را فراهم آورده است که بتوانید با کمترین هزینه، خدمات مورد نیاز را جهت مشاوره داوریی با بهترین متخصصان داروساز دریافت نمایید. هزینه مشاوره با متخصص داروساز بسته به پزشک مورد نظر و همچنین روش مشاوره که آنلاین باشد یا تلفنی، متفاوت است.

هزینه مشاوره دارویی آنلاین

مشاوره آنلاین، به صورت گفتگوی متنی بین بیمار و پزشک انجام می شود. برای مشاوره آنلاین، زمان خاصی در نظر گرفته نشده است و پایان مشاوره توافقی است. هزینه در نظر گرفته شده برای این نوع مشاوره، بسته به داروساز متفاوت است. هزینه هر پزشک را می توانید در صفحه اختصاصی آن پزشک، مشاهده نمایید.

هزینه مشاوره دارویی تلفنی

مشاوره تلفتی همانطور که از اسم آن مشخص است، به صورت تماس صوتی است و مدت زمان 20 دقیقه به آن اختصاص داده شده است. هزینه مشاوره تلفنی به ازای هر 20 دقیقه، برای هر پزشک متفاوت است و شما می توانید هزینه در نظر گرفته شده را در صفحه اختصاصی هر یک از پزشکان در تخصص مربوطه مشاهده نمایید.

سخن پایانی

برای مصرف داروها با اطمینان بیشتر، آگاهی از تآثیری که روی بدن ما در راستای بهبودی خواهند داشت، تداخل آنها با دیگر داروها و یا عوارض ناشی از مصرف که ممکن است ما را درگیر نماید، مشاوره دارویی موضوعی مهم و ضروری است. علاوه بر این، همواره داروهایی هستند که بدون نسخه برای خرید آنها اقدام می کنیم، در همه این شرایط می توانید با مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصصین داروساز تلفن خونه، پاسخ سوالات خود را پیرامون داروها از بهترین دکتر آنلاین داروساز دریافت نمایید.