جستجو بر اساس

متخصص پزشکی قانونی

دکتر مهتاب رضوی بافقی آنلاین
bookmark_remove متخصص پزشکی قانونی
person_pin_circle تهران، ایران
13 17 [20]
مشاهده پروفایل

پزشک قانونی یک متخصص آسیب شناسی است که حوزه صلاحیت ویژه آن معاینه افرادی است که به طور ناگهانی، غیرمنتظره یا به دلایل نامعلومی فوت می کنند. این پزشکان در تشخیص علت و نحوه مرگ تخصص دارند. در اکثر حوزه های قضایی، پنج علت اصلی مرگ از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده وجود دارد که عبارتند از: طبیعی، قتل، خودکشی، تصادف و نامشخص. متخصص پزشکی قانونی پس از تکمیل تحقیقات، موظف است یافته های خود را در یک گزارش مستند کند و گاهی اوقات ممکن است لازم باشد در دادگاه شهادت دهد. همچنین متخصصان پزشکی قانونی اغلب شاهدان مهمی در محاکمه های دادگاهی هستند که شامل مرگ می شود، زیرا شهادت و اعتبار آنها می تواند به تعیین گناه یا بی گناهی متهم کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با متخصص پزشک قانونی و بهترین راه های مشاوره با متخصصان این حوزه آشنا شویم.

متخصص پزشکی قانونی

متخصص پزشکی قانونی به عنوان یک پزشک متخصص در بررسی مرگ ‌های ناگهانی، غیرمنتظره و خشونت‌آمیز فعالیت می‌کند تا هویت متوفی، زمان مرگ، نحوه مرگ (طبیعی، تصادف، خودکشی یا قتل) و علت آن را تعیین کند و اگر مرگ بر اثر جراحت باشد، ماهیت وسیله ای که باعث مرگ شده است را بررسی نماید. پزشک قانونی ابتدا تاریخچه ای از نحوه وقوع مرگ جمع آوری می کند و اغلب سابقه پزشکی قبلی متوفی را نیز به دست می آورد. در مرحله بعد، پزشک قانونی بدن را به صورت خارجی بررسی می کند و سپس نمونه های کوچکی از بافت های بدن می گیرد تا تغییرات غیرطبیعی را که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند، زیر میکروسکوپ بررسی نماید. این معاینه پس از مرگ به عنوان کالبد شکافی شناخته می شود. افراد ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره با متخصص پزشکی قانونی داشته باشند که در ادامه بهترین راه های مشاوره با این پزشکان را بررسی می کنیم.

راه های مشاوره پزشکی با متخصص پزشکی قانونی در تلفن خونه

در این روزها با پیشرفت تکنولوژی یکی از کارآمد ترین راه های مشاوره با بهترین متخصص پزشکی قانونی، مشاوره غیر حضوری می باشد. سایت تلفن خونه این امکان را برای افراد فراهم آورده است تا بتوانند از طریق مشاوره پزشکی متخصص پزشکی قانونی، سوالات و مشکلات خود را با پزشکان این حوزه درمیان بگذارند. در این سایت جمعی از بهترین متخصصان پزشکی قانونی گردآوری شده اند تا بتوانند با کمترین هزینه بهترین مشاوره ها را در اختیار کاربران قرار دهند. در ادامه راه های مشاوره پزشکی با متخصص پزشکی قانونی در تلفن خونه را بررسی خواهیم کرد.

مشاوره آنلاین پزشکی قانونی - راهنمای دریافت نوبت

یکی از راه های مشاوره با متخصص پزشکی قانونی در تلفن خونه، مشاوره آنلاین است. مشاوره پزشکی قانونی آنلاین به صورت گفتگوی متنی میان کاربر و پزشک انجام می شود. در این روش، افراد می توانند تمام مشکلات، سوالات، نگرانی ها و سایر موارد مورد نیاز را برای پزشکان در قالب پیام متنی ارسال نمایند. سپس پزشک با دقت پیام ها و سوالات را مطالعه نموده و پاسخ سوالات را در اختیار آنان قرار خواهد داد.

برای دریافت مشاوره متنی با متخصص پزشکی قانونی آنلاین، کافیست به بخش مشاوره پزشکی در سایت تلفن خونه مراجعه نمایید. در این بخش به دنبال گزینه متخصص پزشکی قانونی بگردید و با کلیک بر روی این گزینه، متخصصان این حوزه را مشاهده خواهید کرد. در ادامه پزشک مورد نظر را انتخاب نموده و وارد صفحه ی ایشان شوید و با انتخاب گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص پزشکی قانونی > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

مشاوره تلفنی پزشکی قانونی - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره با بهترین متخصصان پزشکی قانونی در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی قانونی به صورت تماس صوتی میان کاربران و پزشکان انجام می شود. در این روش مشاوره، افراد می توانند به راحتی تمام سوالات و نگرانی های خود را با پزشک مورد نظر در میان بگذارند و پزشکان با پرسش و پاسخ و بررسی تمام صحبت های بیمار، بهترین مشاوره ها را برای کاربران ارائه می دهند.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی قانونی، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه بروید و با انتخاب گزینه متخصص پزشکی قانونی تمام متخصصان و فوق تخصصان این حوزه را مشاهده نمایید. در این قسمت با انتخاب هر یک از پزشکان می توانید وارد صفحه ایشان شوید و با کلیک بر روی گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی نوبت مشاوره خود را دریافت نمایید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص پزشکی قانونی > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

هزینه مشاوره با متخصص پزشکی قانونی

سایت تلفن خونه این امکان را برای کاربران فراهم آورده که بتوانند با کمترین هزینه با بهترین متخصصان پزشکی قانونی ارتباط برقرار نمایند و به راحتی بهترین پاسخ ها را دریافت کنند. هزینه مشاوره با متخصص پزشکی قانونی در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص پزشکی قانونی

مشاوره با متخصص پزشکی قانونی آنلاین که به صورت گفتگوی متنی انجام می شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می باشد و کاربر می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص پزشکی قانونی متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی قانونی

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی قانونی که به صورت تماس صوتی انجام می شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی قانونی به ازای هر 20 دقیقه، متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم متخصص پزشکی قانونی، پزشکی است که دلایل مرگ و جزئیات آن را بررسی می کند. این متخصصان در آسیب شناسی نیز تخصص دارند. یک متخصص پزشکی قانونی، قبل از هر چیز، یک پزشک است. به طور خاص تر می توان گفت یک متخصص است که به طور ویژه برای انجام کالبد شکافی، بررسی مرگ های مشکوک و تعیین چگونگی و نحوه مرگ یک فرد آموزش دیده است. افراد ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره با متخصص پزشکی قانونی داشته باشند. یکی از بهترین و کارآمدترین راه های مشاوره با متخصصان پزشکی قانونی، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین در تلفن خونه است. در این سایت با کمترین هزینه می توانید با بهترین متخصصان پزشکی قانونی مشورت نمایید.