جستجو بر اساس

متخصص داخلی

حوریه طلعتی آنلاین
bookmark_remove متخصص داخلی
person_pin_circle تهران، ایران
6 9 [33]
مشاهده پروفایل
سارا رفیعی سویری آنلاین
bookmark_remove متخصص داخلی
person_pin_circle تهران، ایران
5 7 [34]
مشاهده پروفایل
امیرحسین شکروی آنلاین
bookmark_remove متخصص داخلی
person_pin_circle تهران، ایران
3 4 [63]
مشاهده پروفایل
دکتر محدثه عباسی آنلاین
bookmark_remove متخصص داخلی
person_pin_circle تهران، ایران
0 1 [76]
مشاهده پروفایل

بیماری های نظیر دیابت، فشار خون، قند خون، تیروئید و ... بیماری هایی هستند که ممکن است افراد به دلایل مختلفی در سنین متفاوت تجربه کنند. برای شروع روند درمان و پیشگیری از حادتر شدن آنها، لازم است به متخصص یا فوق تخصص داخلی مراجعه نمایید. با ما همراه باشید تا با متخصص داخلی آشنا شویم و بهترین راه های مشاوره با این پزشکان را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

متخصص داخلی

پزشک داخلی یا متخصص داخلی، پزشکی است که در اندام های داخلی از جمله قلب، کلیه، کبد و ریه ها تخصص دارد. این پزشکان به مدیریت بیماری‌ های این اندام ‌ها کمک می‌کنند و کاملاً از نحوه تعامل این اندام ‌ها آگاه هستند. به عنوان مثال، متخصصان داخلی به بهبود بیماران مبتلا به دیابت کمک می کنند که اگر این بیماری به درستی مدیریت نشود، دیابت می تواند برخی از اندام های دیگر را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

نقش یک متخصص داخلی اغلب مانند یک دروازه بان است. به طوریکه سیستم بدن بیمار را زیر نظر دارد و به مدیریت بیماری های مزمن کمک می کند. هنگامی که فرآیندهای بیماری پیشرفته می شود، متخصصان داخلی در صورت نیاز با سایر متخصصان مشورت می کنند و بیماران را به آنها ارجاع خواهند داد.

راه های مشاوره پزشکی با متخصص داخلی در تلفن خونه

متخصص داخلی از جمله پزشکانی است که هر فرد حداقل یکبار در زندگی خود به آن نیاز خواهد داشت. برای درمان بیماری های گسترده ای از سرماخوردگی گرفته تا مشکلاتی نظیر دیابت، می توانید به متخصص یا دکتر فوق تخصص داخلی مراجعه نمایید. یکی از بهترین و راحت ترین راه های مشاوره و مراجعه به این متخصصان، مشاوره پزشکی با متخصص داخلی در تلفن خونه است. در سایت تلفن خونه بهترین متخصصان داخلی گردآوری شده اند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بیماران را در جهت درمان راهنمایی نمایند. در ادامه به بررسی روش های مشاوره در تلفن خونه با دکتر داخلی می پردازیم.

مشاوره آنلاین با دکتر متخصص داخلی - راهنمای دریافت نوبت

یکی از بهترین راه های مشاوره پزشکی با متخصص داخلی در تلفن خونه، مشاوره آنلاین با این پزشکان می باشد. مشاوره آنلاین با متخصص و دکتر فوق تخصص داخلی به صورت گفتگوی متنی انجام می شود. در این روش بیمار تمام علائم و مشکلات خود را در قالب پیام متنی برای پزشک مورد نظر ارسال می کند و سپس متخصص داخلی با توجه به علائم بیمار و پرسش و پاسخ ها، بهترین روش های درمان را در اختیار وی قرار خواهد داد.

برای دریافت مشاوره متنی با دکتر داخلی آنلاین کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نمایید. در آنجا با انتخاب متخصص داخلی، پزشکان متخصص و فوق تخصص داخلی را مشاهده می کنید که برای مشاوره با هر یک از آنها باید به صفحه پزشک مورد نظر بروید و گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی را انتخاب نمایید.

 • سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص داخلی > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای داخلی - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره پزشکی با متخصص داخلی در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. در این روش، مشاوره به صورت تماس صوتی انجام می شود. در مشاوره تلفنی، بیمار می تواند به طور کامل علائم و مشکلات مربوط به بیماری خود را مطرح کند. سپس متخصص داخلی یا دکتر فوق تخصص داخلی با توجه به صحبت های بیمار و پرسش و پاسخ های مرتبط با بیماری او، بهترین روش های درمان را در اختیار بیمار قرار می دهد.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای داخلی کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نموده و وارد صفحه پزشک مورد نظر خود شوید. با انتخاب گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی در صفحه پزشک مورد نظر، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

 • سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص داخلی > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

دکتر داخلی آنلاین در چه زمینه هایی می تواند شما را راهنمایی کند؟

دکتر داخلی آنلاین می تواند در زمینه درمان و پیشگیری از بسیاری از بیماری های داخلی به بیماران کمک نماید. برخی از رایج ترین بیماری هایی که مشاوره با متخصص داخلی آنلاین می تواند در درمان آن موثر باشد، عبارتند از:

 • کم خونی
 • دیابت
 • بیماری های هرمونی
 • کاهش وزن غیرطبیعی
 • مشکلات ناشی از فشار خون
 • مشکلات کبد و کلیوی
 • بی اشتهایی
 • بیماری های گوارشی
 • پانکراس
 • بیماری های پوستی

هزینه مشاوره با متخصص داخلی 

تلفن خونه این امکان را در اختیار بیماران و کاربران قرار داده است که با کمترین هزینه بتوانند با بهترین متخصصان داخلی مشورت نمایند. هزینه مشاوره با متخصص داخلی به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص داخلی

مشاوره آنلاین با دکتر داخلی که به صورت گفتگوی متنی انجام می شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می باشد و بیمار می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص داخلی 40 هزار تومان می باشد.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص داخلی

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با متخصص داخلی که به صورت تماس صوتی انجام می شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص یا فوق تخصص داخلی به ازای هر 20 دقیقه، 50 هزار تومان می باشد.

سخن پایانی

متخصصان داخلی پزشکانی هستند که می توانند در درمان و پیشگیری از بیماری های داخلی نظیر دیابت، فشار خون، تیروئید و ... کمک کنند. یکی از بهترین راه های مراجعه و مشاوره با متخصصان داخلی، مشاوره آنلاین و تلفنی در سایت تلفن خونه می باشد. در این دو روش شما می توانید به دلخواه به صورت گفتگوی متنی یا تماس صوتی با پزشک مورد نظر با کمترین هزینه ارتباط برقرار نمایید.