جستجو بر اساس

مشاوره با پزشک متخصص تغذیه

بهاره هندیجانی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با پزشک متخصص تغذیه
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [60]
مشاهده پروفایل

به طور کلی، متخصصان تغذیه اطلاعات و راهنمایی های مبتنی بر شواهد را در مورد تأثیرات غذا و تغذیه بر سلامت و رفاه انسان ها (در سطح فردی یا جمعی) ارائه می دهند. این مسئله بسیار مهم است که متخصصان تغذیه درک خوبی از مبانی علمی تغذیه داشته باشند. این متخصصان سلامت مراجعین خود را از طریق ارزیابی تغذیه و آزمایش های آزمایشگاهی تشخیصی ارزیابی می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با متخصص تغذیه و بهترین راه های مشاوره با این متخصصان بیشتر آشنا شویم.

متخصص تغذیه

متخصص تغذیه یک متخصص پزشکی است که وظیفه او مشاوره دادن به بیماران در مورد تأثیرات غذا و تغذیه بر سلامت کلی آنها است. آنها همچنین بسته به موقعیت مکانی و محل کارشان به عنوان دانشمندان تغذیه، متخصص تغذیه، متخصص تغذیه بالینی، متخصص تغذیه ورزشی، متخصص تغذیه جامعه یا متخصص تغذیه بهداشت عمومی نیز شناخته می شوند.

 متخصصان تغذیه در استفاده از غذا و تغذیه برای ارتقای سلامت و مدیریت بیماری ها متخصص هستند. آنها خدمات غذایی یا برنامه های تغذیه ای را برای کمک به افراد برای داشتن زندگی سالم برنامه ریزی و اجرا می کنند. به طور کلی می توان گفت وظایف متخصصان تغذیه عبارتند از:

 • ارزیابی نیازهای تغذیه ای و سلامتی بیماران
 • مشاوره به بیماران در مورد مسائل تغذیه و عادات غذایی سالم
 • ایجاد برنامه های غذایی و تغذیه ای را با در نظر گرفتن ترجیحات و بودجه بیمار
 • ارزیابی و نظارت بر اثرات برنامه ها و شیوه های تغذیه و ایجاد تغییرات در صورت نیاز

همچنین پزشک تغذیه به پیشگیری یا حمایت از درمان بیماری هایی مانند بیماری قلبی، بیماری خودایمنی و چاقی نیز کمک می کنند. این متخصصان اغلب برنامه های شخصی را برای افراد ارائه می دهند. به عنوان مثال، یک متخصص یا دکتر فوق تخصص تغذیه ممکن است به بیمار مبتلا به دیابت آموزش دهد که چگونه برای بهبود و متعادل کردن قند خون، وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کند. امروزه مشاوره با دکتر تغذیه برای لاغری نیز طرفداران زیادی دارد و افراد برای کاهش وزن به این متخصصان مراجعه می کنند. این متخصصان که به آنها دکتر لاغری نیز گفته می شود، با ارائه برنامه غذایی مناسب با شرایط بدنی فرد، به کاهش وزن اصولی و صحیح آنها کمک خواهند کرد.

راه های مشاوره پزشکی با متخصص تغذیه در تلفن خونه

یکی از بهترین راه های مشاوره با متخصص تغذیه، مشاوره ی غیرحضوری با این پزشکان می باشد. مشاوره با متخصص تغذیه در تلفن خونه، به شما کمک می کند تا به خوبی جهت کاهش یا افزایش وزن، کنترل بیماری های خود و ... اقدام نمایید. در سایت تلفن خونه جمعی از بهترین متخصصان تغذیه گردآوری شده اند تا با کمترین هزینه بهترین روش های درمان را در اختیار بیماران قرار دهند. در این سایت به صورت مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی، می توانید با متخصص تغذیه ارتباط برقرار کنید و روند درمان خود را با مشورت ایشان آغاز نمایید.

مشاوره آنلاین با دکتر تغذیه - راهنمای دریافت نوبت

یکی از راه های مشاوره پزشکی با دکتر تغذیه در تلفن خونه، مشاوره آنلاین با این پزشکان می باشد. مشاوره تغذیه آنلاین به صورت گفتگوی متنی انجام می شود. در این روش بیمار تمام سوالات و مشکلات خود را در قالب پیام متنی برای پزشک مورد نظر ارسال می کند و سپس متخصص تغذیه با توجه به شرایط بیمار و پرسش و پاسخ ها، بهترین روش های درمان و برنامه غذایی مناسب را در اختیار وی قرار خواهد داد.

برای دریافت نوبت مشاوره متنی با دکتر تغذیه آنلاین، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نمایید. دراین قسمت با انتخاب متخصص تغذیه، پزشکان متخصص و فوق تخصص این حوزه را مشاهده می کنید که برای مشاوره با هر یک از آنها باید به صفحه پزشک مورد نظر بروید و گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی را انتخاب نمایید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص تغذیه > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

مشاوره تلفنی با متخصص تغذیه - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره پزشکی با بهترین دکترهای تغذیه در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. در این روش، مشاوره به صورت تماس صوتی انجام می شود. در مشاوره تلفنی، بیمار می تواند به طور کامل سوالات و مشکلات مربوط به بیماری و شرایط خود را مطرح کند. سپس متخصص تغذیه با توجه به صحبت های بیمار و پرسش و پاسخ های مرتبط با بیماری او، بهترین روش های درمان و برنامه غذایی مناسب را در اختیار بیمار قرار می دهد.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با بهترین متخصصان تغذیه، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نموده و وارد صفحه پزشک مورد نظر خود شوید. با انتخاب گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی در صفحه پزشک مورد نظر، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص تغذیه > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

دکتر تغذیه آنلاین در چه زمینه هایی می تواند به شما کمک کند

متخصصان تغذیه می توانند با ارائه برنامه های غذایی در زمینه های مختلفی به افراد کمک کنند. برخی از رایج ترین مواردی که می توان در مورد آنها با دکتر تغذیه آنلاین مشورت کرد و از آنها کمک خواست عبارتند از:

بیماری های دوران قبل، حین و بعد از بارداری

 • اختلالات اشتها
 • لاغری مفرط
 • چاقی مفرط
 • بیماری های گوارشی
 • فشار خون بالا
 • کلسترول بالای خون
 • پوکی استخوان
 • بیماری های کلیوی
 • بیماری های قلبی و عروقی
 • بیماری های التهابی روده
 • حساسیت های غذایی

هزینه مشاوره با متخصص تغذیه

تلفن خونه این امکان را در اختیار بیماران و کاربران قرار داده است که با کمترین هزینه بتوانند با بهترین دکتر تغذیه مشورت نمایند. هزینه مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص تغذیه

مشاوره تغذیه آنلاین که به صورت گفتگوی متنی انجام می شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می باشد و بیمار می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص تغذیه متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص تغذیه

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با متخصص تغذیه که به صورت تماس صوتی انجام می شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص تغذیه به ازای هر 20 دقیقه، متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم متخصصان تغذیه در مورد مسائل تغذیه و عادات غذایی سالم به بیماران مشاوره می دهند. متخصصان تغذیه در استفاده از غذا و تغذیه برای ارتقای سلامت و مدیریت بیماری متخصص هستند. آنها خدمات غذایی یا برنامه های تغذیه ای را برای کمک به مردم برای داشتن زندگی سالم برنامه ریزی و اجرا می کنند. ممکن است به دلایل مختلفی نظیر اضافه وزن، بیماری های مختلف، لاغری بیش از حد و ... نیاز به مشورت با متخصص تغذیه داشته باشید. سایت تلفن خونه این امکان را برای بیماران فراهم کرده که بتوانند با کمترین هزینه بهترین برنامه های غذایی و رژیم ها را از طریق مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین با متخصصان تغذیه دریافت کنند.