جستجو بر اساس

مشاوره با پزشک متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر مریم محسنیان آنلاین
bookmark_remove مشاوره با پزشک متخصص گوش و حلق و بینی
person_pin_circle تهران، ایران
2 3 [10]
مشاهده پروفایل
دکتر آفاق جمالزاده آنلاین
bookmark_remove مشاوره با پزشک متخصص گوش و حلق و بینی
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [68]
مشاهده پروفایل

اگر مشکل سلامتی در سر یا گردن خود دارید، ممکن است پزشک عمومی به شما توصیه کند که به متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کنید. متخصص گوش، حلق و بینی فردی است که مشکلات گوش، بینی یا گلو و همچنین نواحی مرتبط در سر و گردن شما که آنها را به اختصار گوش و حلق و بینی می نامند را درمان می کند. در قرن نوزدهم، پزشکان متوجه شدند که گوش‌ها، بینی و گلو با سیستمی از لوله‌ ها و گذرگاه ‌ها به هم متصل هستند. آنها ابزارهای ویژه ای برای نگاه دقیق تر به آن مناطق ساختند و راه هایی برای درمان مشکلات ارائه کردند و یک تخصص پزشکی جدید متولد شد. با ما همراه باشید تا با متخصص گوش، حلق و بینی و بهترین راه های مشاوره با متخصصین این حوزه آشنا شویم.

متخصص گوش، حلق و بینی

همانطور که گفتیم متخصص گوش، حلق و بینی در زمینه تشخیص و درمان مشکلات مربوط به گوش، حلق و بینی تخصص دارد. برخی از این متخصصان می توانند عمل جراحی در این نواحی انجام دهند و بسیاری از بیماری های مختلف را درمان کنند که به آنها جراح گوش و حلق و بینی نیز گفته می شود. از جمله بیماری ها و مشکلاتی که متخصص یا فوق تخصص گوش و حلق و بینی می تواند به درمان آنها بپردازد، عبارتند از:

 • بیماری های گوش، مانند عفونت، کاهش شنوایی یا مشکل در تعادل
 • مشکلات بینی و بویایی مانند آلرژی، سینوزیت یا رشد
 • مشکلات گلو مانند التهاب لوزه، مشکل در بلع و مشکلات صدا
 • مشکلات خواب مانند خروپف یا آپنه انسدادی خواب که در آن راه هوایی شما باریک یا مسدود شده و در هنگام خواب تنفس شما را مختل می کند.
 • عفونت یا تومور (سرطانی یا غیر سرطانی) سر یا گردن شما

راه های مشاوره پزشکی با متخصص گوش، حلق و بینی در تلفن خونه

یکی از بهترین و کارآمدترین راه های مشاوره با متخصص یا جراح گوش، حلق و بینی، مشاوره غیرحضوری می باشد. مشاوره پزشکی با متخصص گوش، حلق و بینی در تلفن خونه این امکان را برای بیماران ایجاد کرده که بتوانند با کمترین هزینه و راحت ترین روش ها با بهترین متخصصان گوش، حلق و بینی ارتباط برقرار نمایند. سایت تلفن خونه تعدادی از بهترین پزشکان گوش، حلق و بینی را گردآوری کرده است تا بیماران بتوانند به راحتی با مشاوره آنها بهترین روش های درمان را برای حل مشکلات خود پیش بگیرند و پاسخ سوالات خود را به طور کامل دریافت نمایند. در ادامه راه های مشاوره پزشکی با متخصصان گوش، حلق و بینی در تلفن خونه را بررسی می کنیم.

مشاوره آنلاین با دکتر گوش، حلق و بینی - راهنمای دریافت نوبت

یکی از راه های مشاوره پزشکی با متخصص گوش، حلق و بینی در تلفن خونه، مشاوره آنلاین است. مشاوره با دکتر آنلاین گوش، حلق و بینی، به صورت گفتگوی متنی بین بیمار و پزشک انجام می شود. در این روش، بیمار می تواند تمام علائم، مشکلات، بیماری ها، سوالات و ... را در قالب پیام برای پزشک مورد نظر ارسال نماید. سپس متخصص گوش، حلق و بینی با مطالعه دقیق و پرسش و پاسخ هایی حول مشکلات و بیماری ها، بهترین روش های درمان را در اختیار بیمار قرار خواهد داد.

برای دریافت مشاوره متنی با متخصص گوش، حلق و بینی آنلاین، کافیست به بخش مشاوره پزشکی در سایت تلفن خونه مراجعه نمایید. در این بخش به دنبال گزینه متخصص گوش، حلق و بینی بگردید و با کلیک بر روی این گزینه متخصصان گوش، حلق و بینی را مشاهده خواهید کرد. در ادامه پزشک مورد نظر را انتخاب نموده و وارد صفحه ی ایشان شوید و با انتخاب گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید. 

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص گوش، حلق و بینی > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

مشاوره تلفنی گوش، حلق و بینی - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره پزشکی با متخصص گوش، حلق و بینی در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. در این روش، مشاوره به صورت تماس صوتی انجام می شود. در مشاوره تلفنی، بیمار می تواند به طور کامل علائم و مشکلات مربوط به بیماری خود را مطرح کند. سپس متخصص گوش، حلق و بینی با توجه به صحبت های بیمار و پرسش و پاسخ های مرتبط با بیماری او، بهترین روش های درمان را در اختیار بیمار قرار می دهد.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نموده و وارد صفحه پزشک مورد نظر خود شوید. با انتخاب گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی در صفحه پزشک مورد نظر، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید. 

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص گوش، حلق و بینی > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

مهم ترین علائم بیماری های گوش که می توان با متخصص آنلاین گوش حلق بینی در میان گذاشت

اگر دچار کم شنوایی، ناشنوایی و سایر مشکلات ارتباطی هستید، علت اصلی آن می تواند بیماری های گوش باشد. با توجه به اینکه گوش داخلی، گوش میانی و گوش خارجی همگی مستعد ابتلا به بیماری و عفونت هستند، انواع بیماری ها می توانند علت مشکلات شنوایی، سرگیجه و سایر علائم گوش شما باشند. بیماری های گوش می توانند خود را به روش های مختلفی با علائم زیر نشان دهند:

 • اختلالات ارتباطی مانند ناشنوایی و ناتوانی در درک گفتار
 • اختلالات تعادل و احساس سرگیجه
 • درد و ناراحتی با تغییر فشار هوا
 • درد و ناراحتی در گوش، بینی و گلو
 • احساس "پری" در گوش

بیماری های گوش می توانند دلایل مختلفی داشته باشند و درمان بیماری بسته به علت آن متفاوت است. برخی از علل شایع بیماری های گوش عبارتند از:

 • عفونت ناشی از باکتری یا ویروس
 • شرایط مزمن سر یا گردن
 • آسیب به پرده گوش یا لوله های داخل گوش
 • تجمع مایع در هر قسمت از گوش

رایج ترین علائم بیماری های حلق که نیاز به مشاوره با متخصص گوش، حلق و بینی دارد

گلو یا حلق شما لوله ای است که غذا را به مری و هوا را به نای و حنجره می برد. مشکلات گلو مشکلات شایعی هستند که احتمالا هر فرد در طول زندگی خود بارها گلودرد را تجربه کرده است. علت اصلی گلودرد معمولاً یک عفونت ویروسی است، اما علل دیگر شامل آلرژی، عفونت با باکتری استرپتوکوک یا نشت اسیدهای معده به مری به نام GERD نیز ممکن است وجود داشته باشند. سایر مشکلات و علائمی که حلق را تحت تأثیر قرار می دهند و لازم است برای درمان آنها با متخصص گوش، حلق و بینی مشورت نمایید، عبارتند از:

ورم لوزه: این وضعیت در دوران کودکی بسیار شایع است، بیمار مبتلا به ورم لوزه اغلب دارای علائم زیر می باشد:

 • گلو درد
 • سختی بلع
 • احساس تب

کروپ: هنگامی که نای و تارهای صوتی به التهاب مبتلا می شوند، این امر می تواند منجر به کروپ شود و این وضعیت با علائم زیر نمایان خواهد شد:

 • سختی در تنفس
 • سرفه های خشک و مکرر

لارنژیت: این وضعیت تارهای صوتی را ملتهب می کند، به همین دلیل بیمار متوجه خشن شدن صدایش می شود. باید بدانید که لارنژیت می تواند حاد یا مزمن باشد که بستگی به دلایل دارد. بنابراین علائم می تواند کمتر از دو هفته یا برای مدت طولانی ادامه داشته باشد، برخی از علائمی که ممکن است بیمار احساس کند عبارتند از:

 • اوج گرفتن خشکی گلو
 • سرفه خشک
 • تغییر صدا

سرطان حنجره: یکی از بیماری هایی که می تواند گلو را درگیر کند، تومورهای سرطانی هستند که می توانند سلول های چربی را تحت تاثیر قرار دهند. نه تنها سلول های چربی، بلکه جعبه صدا و اپی گلوت نیز می توانند تحت تاثیر سرطان گلو قرار گیرند. برخی از علائم سرطان حنجره عبارتند از:

 • درد شدید گوش
 • احساس گلودرد و گرفتگی صدا
 • کاهش وزن شدید و ناگهانی

علائم بیماری های بینی که نیاز به مشاوره با دکتر گوش، حلق و بینی دارد

بیماری های بینی نیز ممکن است در هر سنی برای افراد ایجاد شوند و لازم است برای تشخیص و درمان آن با متخصص گوش، حلق و بینی مشورت نمایید. برخی از رایج ترین علائم و بیماری های مربوط به بینی که نیاز به مشاوره با دکتر گوش، حلق و بینی دارند، عبارتند از:

 • سینوزیت
 • پولیپ بینی و سینوسی
 • اختلالات بویایی و چشایی
 • آلرژی

هزینه مشاوره با متخصص گوش، حلق و بینی

سایت تلفن خونه این امکان را برای بیماران فراهم آورده که بتوانند با کمترین هزینه با بهترین متخصص گوش، حلق و بینی ارتباط برقرار نمایند و به راحتی بهترین پاسخ ها، روش های درمان و مراقبت ها را دریافت کنند. هزینه مشاوره با متخصص گوش، حلق و بینی در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص گوش، حلق و بینی

مشاوره با متخصص گوش، حلق و بینی آنلاین که به صورت گفتگوی متنی انجام می شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می باشد و بیمار می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص گوش، حلق و بینی متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص گوش، حلق و بینی

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با پزشک گوش، حلق و بینی که به صورت تماس صوتی انجام می شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص گوش، حلق و بینی به ازای هر 20 دقیقه، متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

جمع بندی

همانطور که گفتیم متخصص گوش، حلق و بینی، پزشکی است که در زمینه بیماری ها و آسیب های مربوط به گوش، حلق و بینی تخصص دارد. برخی از این متخصصان قادر به جراحی این نواحی نیز می باشند که به آنها جراح گوش، حلق و بینی نیز گفته می شود. بنابراین در صورت مشاهده هرگونه علائم ناشی از بیماری و آسیب در نواحی گوش، حلق و بینی باید به متخصص گوش، حلق و بینی مشورت نمایید. یکی از بهترین و کارآمدترین راه های مشاوره با متخصصان این حوزه، مشاوره غیرحضوری می باشد. در سایت تلفن خونه می توانید به راحتی و با کمترین هزینه به صورت مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی با متخصص گوش، حلق و بینی مشورت نمایید.