جستجو بر اساس

مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

زهرا محمودی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
5 6 [40]
مشاهده پروفایل
دکترفرشته سبحانی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 1 [65]
مشاهده پروفایل
بیتا حشمتی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [53]
مشاهده پروفایل
مریم برومند آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 1 [37]
مشاهده پروفایل
دکتر نگین یوسفی ویزنه آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
1 1 [26]
مشاهده پروفایل
دکتر سیدمهرداد مطیعی لنگرودی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
1 1 [8]
مشاهده پروفایل

در مورد مشاوره متخصص کودک و نوزاد بیشتر بدانید

متخصصان کودک و اطفال، پزشکان آموزش دیده‌ای هستند که با نوزادان و کودکان سر و کار دارند. کودکان با رشد سریع، تغییرات فیزیکی، عاطفی و رفتاری بسیاری را تجربه می‌کنند. کودکان و نوجوانان نیازهای پزشکی منحصر به فردی دارند که ممکن است خارج از تخصص پزشکانی باشد که عمدتاً بزرگسالان را درمان می‌کنند. 

متخصص اطفال و کودکان کیست؟ 

متخصص اطفال یک پزشک است که در درمان نوزادان، کودکان و نوجوانان تخصص دارد. کودکان با رشد سریع دچار تغییرات جسمی و ذهنی بسیاری می‌شوند. پزشک کودکان این واقعیت را درک و وضعیت سلامت کودک را بر اساس محدوده‌های طبیعی برای سن آنها ارزیابی می‌کند. 

متخصص اطفال و کودکان چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

متخصصان اطفال طیف متنوعی از خدمات مرتبط با سلامت نوزادان و کودکان را انجام می‌دهند که از غربالگری سلامت و تندرستی تا مدیریت شرایط پیچیده پزشکی را شامل می‌شود. یک متخصص یا فوق تخصص کودکان اغلب به انجام کارهای زیر می‌پردازد:

 • معاینات فیزیکی 
 • تجویز واکسن 
 • درمان جراحات، از جمله شکستگی و دررفتگی 
 • ارزیابی رشد فیزیکی، عاطفی و اجتماعی کودک 
 • تجویز داروهایی مانند مسکن ها و آنتی بیوتیک‌ها
 •  ارائه توصیه های بهداشتی عمومی 
 • تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف کودکان

چه زمان به متخصص اطفال و کودکان مراجعه کنیم؟ 

والدین باید کودک خود را برای ویزیت دوره‌ای نزد پزشک متخصص اطفال ببرند یا با روش‌های دیگر از آنها مشاوره بگیرند. ویزیت کودک فرصتی برای والدین است تا هر گونه سوالی را که ممکن است در مورد سلامت فرزندشان داشته باشند بپرسند. در صورت لزوم، دکتر اطفال ممکن است در این جلسات مشاوره و ویزیت ها، واکسن، دارو و ... را برای کودکان تجویز نماید.

در طول یک مشاوره، یک متخصص کودک رشد فیزیکی و عاطفی کودک را ارزیابی می‌کند. آنها همچنین ممکن است در مورد غذا خوردن، خوابیدن و عادات اجتماعی کودک سوال بپرسند و در صورت داشتن علائمی که نشان دهنده مشکل جسمی یا رفتاری فرزندشان باشد، به والدین اطلاع دهند. 

راه‌های مشاوره پزشکی با متخصص اطفال در پلتفرم تلفن خونه

در این روزها با پیشرفت تکنولوژی یکی از بهترین و کارآمدترین راه‌های مشاوره با متخصص نوزادان و اطفال، مشاوره غیر حضوری می‌باشد. سایت تلفن خونه این امکان را برای والدین فراهم آورده است تا بتوانند از طریق مشاوره پزشکی با متخصص اطفال، سوالات و نگرانی های خود را راجع به مشکلات فرزندانشان با پزشکان درمیان بگذارند. در این سایت جمعی از بهترین متخصصان کودکان و اطفال گردآوری شده‌اند تا با کمترین هزینه بهترین مشاوره‌ها و روش‌های درمان را در اختیار والدین قرار دهند. 

 راهنمای دریافت نوبت و مشاوره آنلاین با دکتر متخصص کودکان و اطفال

مشاوره با دکتر آنلاین کودک و نوزاد در تلفن خونه به صورت مشاوره آنلاین است. مشاوره آنلاین به صورت گفتگوی متنی میان والدین و دکتر اطفال انجام می‌شود. در این روش، والدین می‌توانند تمام مشکلات، سوالات، رفتارهای کودکان و سایر موارد مورد نیاز را برای پزشکان در قالب پیام متنی ارسال نمایند. سپس پزشک با دقت پیام‌ها و سوالات والدین را مطالعه نموده و پاسخ سوالات را در اختیار آنان قرار دهد.

برای دریافت نوبت مشاوره متنی با متخصص اطفال آنلاین کافیست به بخش مشاوره پزشکی در سایت تلفن خونه مراجعه نمایید. در این بخش به دنبال گزینه متخصص کودک بگردید و با کلیک بر روی این گزینه متخصصان آنلاین کودک و اطفال را مشاهده خواهید کرد. در ادامه پزشک مورد نظر را انتخاب نموده و وارد صفحه‌ی ایشان شوید و با انتخاب گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

راهنمای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با متخصص اطفال 

یکی دیگر از راه‌های مشاوره پزشکی با متخصص اطفال در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. مشاوره تلفنی با متخصص اطفال به صورت تماس صوتی میان والدین و پزشکان انجام می شود. در این روش مشاوره، والدین می‌توانند به راحتی تمام سوالات و نگرانی های خود را با پزشک مورد نظر در میان بگذارند و پزشکان با پرسش و پاسخ و بررسی تمام صحبت‌های والدین، بهترین مشاوره‌ها و روش‌های درمان را برای کودکان ارائه می‌دهند.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با متخصص اطفال کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه بروید و با انتخاب گزینه متخصص بیماری های کودکان و نوزادان تمام متخصصان و فوق تخصصان کودک و اطفال آنلاین را مشاهده نمایید. در این قسمت با انتخاب هر یک از پزشکان می‌توانید وارد صفحه ایشان شوید و با کلیک بر روی گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی نوبت مشاوره خود را دریافت نمایید.

رایج ترین سوالاتی که می توان از متخصص اطفال آنلاین پرسید

همه کودکان مستحق مراقبت پزشکی با کیفیت بالا هستند. به عنوان یک والد، مهم است که از به روزترین دستورالعمل های درمانی آگاه باشید تا مطمئن شوید که فرزندتان بهترین مراقبت ممکن را دریافت می‌کند. مشاوره پزشکی با متخصص اطفال در تلفن خونه یکی از بهترین و کارآمدترین روش‌های مشاوره با پزشکان کودک است. برخی از رایج ترین سوالات و مشکلاتی که می‌توان راجع به آنها با متخصص اطفال آنلاین مشورت نمود و با آنها در میان گذاشت، عباتند از:

 • گلودرد
 • گوش درد
 • عفونت دستگاه ادراری
 •  عفونت پوست
 •  برونشیت دردهای نامعلوم 
 • سرماخوردگی 
 • سینوزیت
 •  سرفه

همچنین اگر سؤال یا نگرانی در مورد مراقبت مناسب از کودک خود دارید، می‌توانید آن را با پزشک اطفال خود در میان بگذارید.

هزینه مشاوره با متخصص اطفال چقدر است؟

سایت تلفن خونه این امکان را برای والدین قرار داده که بتوانند با کمترین هزینه با بهترین متخصص اطفال ارتباط برقرار نمایند و به راحتی بهترین پاسخ ها، روش های درمان و مراقبت‌ها را دریافت کنند. هزینه مشاوره با متخصص اطفال در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص اطفال

مشاوره آنلاین با متخصص اطفال که به صورت گفتگوی متنی انجام می‌شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می‌باشد و بیمار می‌تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص اطفال متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص اطفال

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با متخصص اطفال که به صورت تماس صوتی انجام می‌شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص اطفال به ازای هر 20 دقیقه، متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.