جستجو بر اساس

مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

زهرا محمودی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
11 12 [40]
دکتر فرشته سبحانی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 1 [65]
دکتر عامره هادی زاده میارکلائی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [89]
دکتر مرجان ملکی فرد آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [111]
دکتر سارا طالبی پور نیکو آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [116]
بیتا حشمتی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [53]
دکتر نگین یوسفی ویزنه آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
1 1 [26]
دکتر سیدمهرداد مطیعی لنگرودی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان
person_pin_circle تهران، ایران
1 1 [8]

مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

پزشکان آموزش دیده ای که با نوزادان و کودکان سر و کار دارند، متخصص کودکان هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی ها و امکان گفتگوی آنلاین یا مشاوره تلفنی با متخصص اطفال در تلفنخونه، شرایطی ایجاد شده که در کوتاه ترین زمان ممکن درباره بیماری فرزندانتان از دکتر متخصص کودکان به صورت آنلاین یا آفلاین مشورت بگیرید. در ادامه همراه ما باشید تا با این خدمات تلفنخونه بیش تر آشنا شوید.

مشاوره با دکتر متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

متخصص اطفال پزشکی است که در درمان نوزادان، کودکان و نوجوانان تخصص دارد. کودکان با رشد سریع دچار تغییرات جسمی و ذهنی بسیاری می شوند. پزشک کودکان این واقعیت را درک و وضعیت سلامت کودک را بر اساس محدوده های طبیعی برای سن آن ها ارزیابی می کند. این پزشک طیف متنوعی از خدمات مرتبط با سلامت نوزادان و کودکان را انجام می دهد که از غربالگری سلامت و تندرستی تا مدیریت شرایط پیچیده پزشکی را شامل می شود. والدین باید کودک خود را برای ویزیت دوره ای نزد دکتر متخصص اطفال ببرند یا با روش های دیگر از آن ها مشاوره بگیرند. ویزیت کودک فرصتی برای والدین است تا هر گونه سوالی را که ممکن است در مورد سلامت فرزندشان داشته باشند، بپرسند. در صورت لزوم این پزشک ممکن است در این جلسات مشاوره و ویزیت ها، واکسن، دارو و ... را برای کودکان تجویز کند.

چه زمانی باید به متخصص بیماری های کودکان و نوزادان مراجعه کنیم؟

فرقی نمی کند که کودک شما چه علائمی را دارد و به چه نوع بیماری مبتلا است. در هر صورت کودکان، گروه های حساسی از جامعه به حساب می آیند که در صورت ابتلا به بیماری جزو گروه های پر خطر قرار می گیرد. مراجعه حضوری به پزشک همراه با کودک باعث می شود او بیش تر در معرض آلودگی ها قرار بگیرد و حتی علائم بیماری فرزند شما شدید تر شود. همچنین سیستم ایمنی کودکان خیلی قوی نیست و نشان می دهد که استفاده از خدمات غیر حضوری پزشکان متخصص به صورت آنلاین یا تلفنی تا چه اندازه روند درمان فرزند شما را راحت تر می کند. علاوه بر این برای کودکانی که امکان جا به جایی آن ها سخت تر است یا برای بیماری نیاز به نظر چند پزشک دارید، استفاده از مشاوره تلفنی یا آنلاین بهترین گزینه خواهد بود. در صورت بروز علائم زیر باید از پزشک متخصص این حوزه مشورت بگیرید:

گریه غیر طبیعی

بی اشتهایی

کاهش میزان آب بدن

بروز تغییراتی غیر طبیعی در مدفوع

وجود مشکلاتی در بند ناف

حس خستگی و ساعت خواب زیاد

بروز مشکل یا تغییر در الگوی تنفس

افزایش دمای بدن و تب

بیماری های رایج مربوط به دکتر متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

همه کودکان مستحق مراقبت پزشکی با کیفیت بالا هستند. به عنوان یک والد، مهم است که از به روزترین دستورالعمل های درمانی آگاه باشید تا مطمئن شوید که فرزندتان بهترین مراقبت ممکن را دریافت می کند. مشاوره با پزشکان متخصص کودکان آنلاین در تلفنخونه، یکی از بهترین و کارآمدترین روش های مشاوره با این متخصصان است. رایج ترین سوالاتی که می توانید با دکتر آنلاین متخصص کودکان طی مشاوره اینترنتی یا تلفنی در میان بگذارید، عبارتند از:

گلودرد: شایع ترین علت این بیماری در کودکان، عفونت های ویروسی است که کودک خوب غذا نمی خورد یا گریه خش دار دارد.

گوش درد: گاهی درد گوش به دلیل سرماخوردگی در کودکان به وجود می آید و گاهی دلایل دیگری دارد. کاهش شنوایی، احساس سرگیجه، تب خفیف، بی خوابی و خشک شدن دهان بخشی از علائم این عارضه هستند.

عفونت دستگاه ادراری: نوعی عفونت باکتریایی که در سیستم ادراری نوزاد یا کودک شما مشکلاتی ایجاد می کند. نوزادان علائمی مانند تب، استفراغ و گریه زیاد را دارند. اما در کودکان با علامت های شب ادراری، سوزش و درد هنگام ادرار همراه است.

عفونت پوست: شایع ترین عفونت پوستی در کودکان مربوط به نوعی قارچ است که با علائم پوسته پوسته شدن پوست کودک ظاهر می شود.

برونشیت: ویروس ایجاد کننده سرماخوردگی، آنفولانزا و… می تواند باعث التهاب در مجاری هوایی بزرگ ریه ها شود که به آن برونشیت می گویند و علائمی شبیه بیماری های ویروسی مانند سرماخوردگی دارد.

سرماخوردگی: عطسه، سرفه، تب خفیف، آبریزش بینی و احساس کسالت از علامت های ابتلا به سرماخوردگی در کودکان هستند.

سینوزیت: اگر کودک شما بیش تر از 10 روز است که گرفتگی بینی دارد، در شب سرفه ها شدید تر می شوند یا ترشحات به رنگ سبز و زرد هستند، ممکن است دچار سینوزیت شده باشد.

سرفه: عفونت، آسم، آلرژی، سینوزیت و رفلکس اسید می توانند از دلایل سرفه در کودکان باشند. در برخی از این بیماری ها سرفه ها شدید تر هم می شوند.

متخصص بیماری های کودکان و نوزادان چگونه می تواند به شما کمک کند؟

از آنجایی که کودکان گروه های خاصی از جامعه هستند، باید برای درمان بیماری آن ها به یک پزشک متخصص مراجعه کنید. همچنین می توانید از مزیت های مشاوره آنلاین و تلفنی این پزشکان در سایت تلفنخونه برخوردار شوید. به طور کلی این پزشک با تخصص در بیماری های مربوط به کودک و نوزاد، خدمات زیر را ارائه می دهد:

معاینات فیزیکی

تجویز واکسن

درمان جراحات از جمله شکستگی و دررفتگی

ارزیابی رشد فیزیکی، عاطفی و اجتماعی کودک

تجویز دارو هایی مانند مسکن ها و آنتی بیوتیک ها

ارائه توصیه های بهداشتی عمومی

تشخیص و درمان بیماری های مختلف کودکان

یک متخصص کودک در طول مشاوره، رشد فیزیکی و عاطفی کودک را ارزیابی می کند. آن ها همچنین ممکن است در مورد غذا خوردن، خوابیدن و عادات اجتماعی کودک سوال بپرسند و در صورت داشتن علائمی که نشان دهنده مشکل جسمی یا رفتاری فرزندشان باشد، به والدین اطلاع دهند. این روز ها روش های جدیدی به وجود آمده اند که به منجر به درمان و گفتگو درباره بیماری های کودک در منزل می شوند. برای مثال مشاوره تلفنی متخصص اطفال و ویزیت آنلاین این پزشکان، بخشی از این خدمات نوین هستند که در سایت تلفنخونه اجرا می شوند.

مزایای مشاوره آنلاین متخصص بیماری های کودکان و نوزادان - راهنمای دریافت نوبت

یکی از راه های مشاوره با پزشک اطفال آنلاین در تلفن خونه، مشاوره به صورت اینترنتی است. مشاوره آنلاین به صورت گفتگوی متنی میان والدین و دکتر اطفال انجام می شود. در این روش والدین می توانند تمام مشکلات، سوالات، رفتارهای کودکان و سایر موارد مورد نیاز را برای پزشکان در قالب پیام متنی ارسال کنند. سپس دکتر اطفال آنلاین پیام ها و سوالات والدین را مطالعه کرده و پاسخ سوالات را در اختیار آن ها قرار خواهد داد. برای دریافت نوبت مشاوره پزشکی آنلاین با دکتر متخصص مربوط به بیماری های کودکان می توانید در همین صفحه از سایت تلفنخونه حساب کاربری پزشکان مختلفی را مشاهده کنید و با توجه به ویژگی ها و هزینه مشاوره، به صورت آنلاین گفتگو کنید.

مشاوره تلفنی با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره پزشکی با متخصص اطفال در تلفنخونه، مشاوره تلفنی است. مشاوره تلفنی با متخصص اطفال به صورت تماس صوتی میان والدین و پزشکان انجام می شود. در این روش مشاوره، والدین می توانند به راحتی تمام سوالات و نگرانی های خود را با پزشک مورد نظر در میان بگذارند و پزشکان با پرسش و پاسخ و بررسی تمام صحبت های والدین، بهترین مشاوره ها و روش های درمان را برای کودکان ارائه می دهند. برای دریافت مشاوره تلفنی با پزشک کودک و نوزاد کافی است دکتر مورد نظرتان را از لیست پزشکان همین صفحه انتخاب کنید. سپس با ورود به صفحه همان پزشک، تماس صوتی را انتخاب کنید. در این مرحله با ورود به حساب کاربری و پرداخت مبلغ مشاوره می توانید با پزشک مورد نظرتان از طریق تماس گفتگو داشته باشید.

مشاوره آنلاین با دکتر کودکان و نوزادان بهتر از خود تشخیصی

نگرانی والدین برای فرزندان و شرایط بیماری آن ها، امری طبیعی است. به همین دلیل وقتی کودکتان مریض می شود، مطمئنا به دنبال بیماری او در اینترنت هستید و می خواهید راهی برای درمان آن پیدا کنید. در نتیجه درمان های خانگی یا مصرف دارو را خودسرانه برای کودکتان آغاز می کنید که کار نادرستی است. پیشنهاد ما این است که از تکنولوژی ها به بهترین شکل استفاده کرده و با مشاوره آنلاین در سایت تلفنخونه، نظر پزشک را درباره بیماری فرزندتان بپرسید. در این صورت دیگر نیازی نیست خودتان بیماری کودک را تشخیص دهید. همچنین در صورت خاص بودن بیماری یا نادر بودن علائم بروز یافته می تواند نظر چندین پزشک متخصص کودک و نوزاد سایت تلفنخونه را بپرسید.

هزینه مشاوره با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

با توجه به خدمات پزشک اطفال تلفنی یا پزشک کودکان آنلاین باید هزینه های متفاوتی را بابت مشاوره بپردازید. یعنی نوع مشاوره آنلاین و آفلاین روی هزینه این خدمات تاثیر می گذارند. بعد از انتخاب پزشک مورد نظر و ورود به صفحه آن می توانید هزینه مشاوره با هر پزشک را مشاهده کنید. اما چرا هزینه خدمات مشابه دو پزشک متفاوت هم با یکدیگر فرق دارند؟ عوامل متفاوتی مانند بازه زمانی گفتگوی تلفنی، سوابق پزشک، میزان رضایت بیماران قبلی از پزشک و متخصص یا فوق تخصص بودن او از عواملی هستند که می توانند هزینه مشاوره آنلاین یا تلفنی با دکتر اطفال را تغییر دهند. برای مثال هزینه مشاوره دکتر متخصص کودکان انلاین با فوق تخصص اطفال یکسان نیست؛ زیرا درجه تخصص آن ها هم فرق دارند.

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

مشاوره آنلاین با پزشکان بیماری های کودکان و نوزادان در سایت تلفنخونه شامل گفتگوی متنی به صورت آنلاین است. گفتگوی متنی با پزشکان متخصص کودک یا نوزاد محدودیتی ندارد و به صورت توافقی گفتگوی بیمار و پزشک پایان پیدا می کند. در هر صفحه از پزشکان بیماری های کودکان و نوزادان سایت تلفنخونه، مبلغ متفاوتی برای مشاوره آنلاین در نظر گرفته شده است. با ورود به صفحه هر پزشک می توانید هزینه مشاوره برای بیماری فرزند دلبندتان را بررسی کنید.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

مشاوره تلفنی در تلفنخونه شامل تماس است و بیمار می تواند از این طریق سوالات خود را بپرسد. هزینه مشاوره تلفنی هر پزشک متخصص بیماری نوزاد و کودک فرق دارد و با ورود به صفحه آن می توانید مبلغ مشاوره به ازای هر 20 دقیقه را مشاهده کنید. تماس های صوتی محدودیتی ندارند، ولی مبلغ درج شده در صفحه پزشک فقط برای 20 دقیقه است. در صورت بیش تر شدن مدت زمان گفتگو باید هزینه بیش تری هم بپردازید.

جمع بندی

بنابراین برای حل مشکلات، آسیب ها و بیماری های کودکان و نوزادان باید با متخصص کودک مشورت کنید. از جمله بهترین روش های مشاوره با این پزشکان، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی با آن ها در تلفنخونه است. در این سایت بهترین پزشکان متخصص نوزادان آنلاین و کودکان گردآوری شده اند که می توانید به راحتی با هر یک از آن ها ارتباط برقرار کنید و به دنبال راه حلی برای مشکلات و نگرانی های کودکان خود باشید. در این صفحه علاوه بر پزشکان متخصص، پزشکان فوق تخصص هم قابل انتخاب هستند تا برای مشکلات جدی تر هم نیازی به خروج از خانه نداشته باشید؛ زیرا تلفنخونه همراه شماست!