جستجو بر اساس

مشاوره با دکتر متخصص پزشکی ورزشی

دکتر زینب فرجی قمی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با دکتر متخصص پزشکی ورزشی
person_pin_circle تهران، ایران
1 1 [13]
مشاهده پروفایل
یاسمن کیوانچهر آنلاین
bookmark_remove مشاوره با دکتر متخصص پزشکی ورزشی
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [42]
مشاهده پروفایل
دکترمحمد حسین پورغریب شاهی آنلاین
bookmark_remove مشاوره با دکتر متخصص پزشکی ورزشی
person_pin_circle تهران، ایران
1 1 [62]
مشاهده پروفایل

در مورد مشاوره با دکتر متخصص پزشکی ورزشی بیشتر بدانید

اگر در هنگام بازی، ورزش، زمین خوردن یا انجام هر نوع فعالیت بدنی آسیب دیده‌اید، ممکن است از مراجعه به پزشک ورزشی بهره‌مند شوید. اگرچه نام این متخصص ممکن است گمراه‌کننده باشد، پزشکان ورزشی فقط برای ورزشکاران نیستند. متخصص پزشکی ورزشی در پیشگیری، تشخیص و درمان آسیب‌‌های مرتبط با فعالیت بدنی از آرتروز گرفته تا تاندونیت و همچنین آسیب‌‌های ورزشی، مانند کشیدگی عضلات همسترینگ و ساق پا، تخصص دارند. 

متخصص پزشکی ورزشی کیست؟ 

متخصص پزشکی ورزشی یک پزشک مراقبت‌های اولیه است که برای تشخیص و درمان آسیب‌هایی که در حین ورزش و هر نوع آسیب ارتوپدی (عضلانی اسکلتی) ایجاد می شود، آموزش دیده است. تخصص طبی ورزشی اغلب به عنوان پله‌ای بین مراقبت‌های اولیه و جراح ارتوپد عمل می‌کنند. این متخصصان دارای تجربه بیشتری نسبت به یک پزشک معمولی مراقبت‌های اولیه در مدیریت مسائل اسکلتی عضلانی و هر نوع بیماری متابولیک یا استخوانی، تغذیه و سایر عناصری که با فعالیت سروکار دارند، هستند. متخصصان پزشکی ورزشی همچنین تجربه زیادی در مدیریت آسیب‌های حاد، آسیب‌های مزمن و شرایطی دارند که نیازی به جراحی ندارند.

صدمات حاد ممکن است به طور ناگهانی برای افراد ایجاد شوند. در صورت مشاهده هرگونه علائم ناشی از آسیب های ناگهانی می‌توانید با متخصص پزشکی ورزشی مشورت نمایید و بهترین روش‌ها را برای درمان پیش بگیرید.

راه‌های مشاوره پزشکی با متخصص پزشکی ورزشی در تلفن خونه

افراد ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به مراجعه یا مشاوره با متخصص پزشکی ورزشی باشند. یکی از کارآمدترین و بهترین روش‌های مشاوره با متخصصان این حوزه، مشاوره غیرحضوری می‌باشد. سایت تلفن خونه با گردآوری بهترین متخصصان پزشکی ورزشی، این امکان را برای بیماران و کاربران فراهم کرده تا با کمترین هزینه بتوانند از مشاوره پزشکی با متخصص طب ورزشی استفاده نمایند و مشکلات و سوالات مربوط به آسیب‌های خود را به راحتی رفع کنند. در این سایت، مشاوره با متخصص پزشکی ورزشی به صورت آنلاین و تلفنی انجام می‌شود.

 راهنمای دریافت نوبت مشاوره آنلاین با متخصص پزشکی ورزشی 

یکی از راه‌های مشاوره با متخصص پزشکی ورزشی در تلفن خونه، مشاوره آنلاین با این پزشکان می باشد. مشاوره پزشکی ورزشی آنلاین به صورت گفتگوی متنی انجام می شود. در این روش بیمار تمام علائم و مشکلات خود را در قالب پیام متنی برای پزشک مورد نظر ارسال می کند و سپس متخصص پزشکی ورزشی با توجه به علائم بیمار و پرسش و پاسخها، بهترین روش های درمان را در اختیار وی قرار خواهد داد.

برای دریافت مشاوره متنی با متخصص پزشکی ورزشی آنلاین کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نمایید. در آنجا با انتخاب متخصص پزشکی ورزشی، متخصصان این حوزه را مشاهده می کنید که برای مشاوره با هر یک از آنها باید به صفحه پزشک مورد نظر بروید و گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی را انتخاب نمایید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص پزشکی ورزشی > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

راهنمای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی ورزشی 

یکی دیگر از راه‌های مشاوره پزشکی با متخصص پزشکی ورزشی در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. در این روش، مشاوره به صورت تماس صوتی انجام می‌شود. در مشاوره تلفنی، بیمار می‌تواند به طور کامل علائم و مشکلات خود را مطرح کند. سپس متخصص یا دکتر فوق تخصص پزشکی ورزشی با توجه به صحبت‌های بیمار و پرسش و پاسخ های مرتبط با بیماری او، بهترین روش‌های درمان را در اختیار بیمار قرار می‌دهد.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با بهترین متخصصان پزشکی ورزشی، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نموده و وارد صفحه پزشک مورد نظر خود شوید. با انتخاب گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی در صفحه پزشک مورد نظر، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > متخصص پزشکی ورزشی > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

چه مشکلاتی را با متخصص طب ورزشی آنلاین می توان در میان گذاشت؟

همانطور که گفتیم متخصص طب ورزشی در تشخیص و درمان آسیب هایی که در طی انجام فعالیت‌های مختلف ممکن است برای افراد ایجاد شود، تخصص دارد. برخی از رایج ترین مشکلاتی که می‌توان با متخصص طب ورزشی آنلاین در میان گذاشت و برای درمان آنها از این متخصصان کمک گرفت عبارتند از:

  • شکستگی استخوان ها
  • ایجاد ترک های کوچک بر روی استخوان ها
  • صدمات و دررفتگی مفصل
  • آسیب غضروف
  • رگ به رگ شدن و کشیدگی
  • تاندونیت

هزینه مشاوره با متخصص پزشکی ورزشی

تلفن خونه این امکان را در اختیار بیماران و کاربران قرار داده است که با کمترین هزینه بتوانند با بهترین متخصصان پزشکی ورزشی مشورت نمایند. هزینه مشاوره با متخصص پزشکی ورزشی در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با متخصص پزشکی ورزشی

مشاوره آنلاین با متخصص پزشکی ورزشی که به صورت گفتگوی متنی انجام می‌شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می‌باشد و بیمار می‌تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص پزشکی ورزشی متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

هزینه مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی ورزشی

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی ورزشی که به صورت تماس صوتی انجام می‌شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص پزشکی ورزشی به ازای هر 20 دقیقه، متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

دریافت مشاوره از متخصص پزشکی ورزشی

به طور کلی، نقش یک متخصص پزشکی ورزشی کمک به افراد در هر سنی است که هنگام انجام هر نوع فعالیت بدنی دچار آسیب می‌شوند. هدف آن‌ها این است که بیمار را در اسرع وقت و با خیال راحت به روند زندگی عادی بازگردانند. ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره با متخصصان پزشکی ورزشی داشته باشید. سایت تلفن خونه این امکان را برای کاربران و بیماران ایجاد کرده که بتوانند با کمترین هزینه با بهترین متخصصان پزشکی ورزشی به صورت آنلاین و تلفنی مشورت کنند.