favorite_border
دکتر حمیده حنفی بجد آنلاین

دکتر حمیده حنفی بجد

0
کارشناس آنلاین و آماده پاسخگویی میباشد
bookmark_remove مشاوره پزشکی
person_pin_circle ایران
tag کد پرسنلی: 99366145734

 1. دریافت مشاوره در مشاوره با دکتر متخصص زنان، زایمان و نازایی
 1. ring_volume
  تماس فوری به ازای هر 20 دقیقه
  189,000 ت
 2. ورود به حساب کاربری و شروع تماس صوتی
  login
 1. phone_enabled
  تماس صوتی به ازای هر 20 دقیقه
  168,000 ت
 2. ورود به حساب کاربری و شروع تماس صوتی
  login
 1. forum
  گفتگوی متنی پایان گفتگو توافقی می باشد
  150,000 ت
 2. ورود به حساب کاربری و شروع گفتگوی متنی
  login

درباره دکتر حمیده حنفی بجد

درباره دکتر حمیده حنفی بجد، متخصص زنان

دکتر حمیده حنفی بجد، متخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. دکتر حنفی فلوشیپ جراحی‌های زیبایی زنان، عضو انجمن متخصصین زنان ایران و یکی از بهترین پزشکان متخصص زنان است. دانش گسترده و تجربه بالا در زمینه بیماری‌های زنان و همچنین تجربه در زمینه مشاوره انلاین با دکتر زنان یکی از دستاورد‌های دکتر حنفی است.

مهارت‌ها و خدمات دکتر حمیده حنفی بجد

دکتر حمیده حنفی بجد در زمینه جراحی‌های زیبایی، ترمیمی و جوانسازی زنان مانند لابیاپلاستی، هودوپلاستی، لیفت واژن با نخ، لیپوساکشن و تزریق چربی و ژل به ناحیه تناسلی، سفید کردن و جوانسازی واژن تخصص دارد. همچنین، درمان واژینیسموس، عفونت‌ها و خونریزی‌های زنان، ‎مراقبت‌های قبل، حین و بعد از بارداری و زایمان، انواع روش‌های جلوگیری از بارداری، بررسی علل نازایی و درمان ناباروری، هورمون درمانی در یائسگی، سکس تراپی، درمان بی‌اختیاری ادرار، غربالگری سرطان سرویکس با پاپ اسمیر و کولپوسکوپی، غربالگری سرطان پستان و سایر غربالگری‌های بانوان، درمان تخمدان پلی‌کیستیک‌، اندومتریوز و میوم‌‌های رحم، زایمان طبیعی به روش فیزیولوژیک و زایمان بی‌درد، جراحی سزارین، جراحی کیست‌ها و توده‌های تخمدان و رحم، جراحی میوم و فیبروم‌های رحمی، جراحی خارج کردن رحم و کورتاژ تشخیصی و درمانی (D&C) از دیگر تخصص‌های ایشان است.

مشاوره آنلاین با متخصص زنان دکتر حمیده حنفی بجد

علاوه بر خدمات حضوری، امکان مشاوره زنان و زایمان تلفنی با دکتر حمیده حنفی در زمینه‌های مختلف زنان و زایمان نیز فراهم است. برای مشاوره انلاین با دکتر حمیده حنفی، می‌توانید از همین صفحه رزرو خود را انجام دهید و از تجربه و تخصص ایشان بهره‌مند شوید.

آدرس مطب دکتر حمیده حنفی بجد متخصص زنان

تهران

بیماران می‌توانند از خدمات تخصصی و مشاوره‌های حرفه‌ای ایشان بهره‌مند شوند.