جستجو بر اساس

متخصص ارتوپدی (جراح استخوان و مفاصل)

دکتر محمد حبیبی آنلاین
bookmark_remove متخصص ارتوپدی (جراح استخوان و مفاصل)
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [70]
مشاهده پروفایل

بیماری ها و آسیب های مربوط به اسکلت و عضلات ممکن است برای هر فردی در هر سنی ایجاد شود. آرتریت، شکستگی دست، پا و ... همگی مواردی هستند که برای درمان آنها باید به متخصص ارتوپد مراجعه نمایید. این متخصصان در درمان و پیشگیری از حادتر شدن وضعیت بیماری و آسیب به بیماران کمک خواهند کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با وظایف متخصص و دکتر فوق تخصص ارتوپدی و بهترین راه های مشاوره با این پزشکان آشنا شوید.

متخصص ارتوپدی

ارتوپدی رشته پزشکی است که بر بیماری ها و شرایطی تمرکز می کند که با سیستم اسکلتی عضلانی شما نظیر استخوان ها، ماهیچه ها، تاندون ها، مفاصل، اعصاب و ... سر و کار دارد. افراد اغلب زمانی که آسیب می بینند یا به یک بیماری مزمن مانند آرتریت یا کمردرد مبتلا هستند به پزشک ارتوپد مراجعه می کنند. پزشکان ارتوپد بر کمک به شما در مورد مسائل اسکلتی عضلانی تمرکز می کنند. وظایف این پزشکان عبارتند از:

 • تشخیص و درمان شرایطی که بر سیستم اسکلتی عضلانی شما تأثیر می گذارد.
 • کمک به توانبخشی، که به شما کمک می کند تا حرکت، قدرت، دامنه حرکتی و انعطاف پذیری را پس از آسیب یا جراحی به دست آورید.
 • ایجاد استراتژی هایی برای جلوگیری از آسیب یا جلوگیری از بدتر شدن شرایط مزمن مانند آرتریت.

راه های مشاوره پزشکی با دکتر ارتوپدی در تلفن خونه

همانطور که گفتیم هنگام مشاهده علائم مربوط به بیماری های اسکلتی و عضلانی، لازم است به متخصص ارتوپدی مراجعه نمایید. یکی از بهترین، کارآمدترین و راحت ترین روش های مراجعه و مشاوره به متخصص ارتوپدی، مشاوره پزشکی با دکتر ارتوپدی در تلفن خونه می باشد. سایت تلفن خونه با گردآوری بهترین متخصصان و فوق تخصصان ارتوپدی این امکان را برای بیماران فراهم کرده که بتوانند در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه با متخصص ارتوپدی مشورت نمایند.  در ادامه به بررسی راه های مشاوره با دکتر ارتوپدی در تلفن خونه می پردازیم.

مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپدی - راهنمای دریافت نوبت

یکی از راه های مشاوره پزشکی با دکتر ارتوپدی در تلفن خونه، مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپدی می باشد. در این روش، مشاوره به صورت گفتگوی متنی انجام می شود و بیمار می تواند تمام علائم، نگرانی ها و مشکلات خود را در قالب پیام های متعدد برای پزشک ارسال نماید. سپس متخصص ارتوپد، با توجه به علائم بیمار و پرسش سوال های مربوط به بیماری، بهترین روش های درمان را در اختیار بیمار قرار خواهد داد.

برای دریافت نوبت مشاوره متنی با دکتر ارتوپدی آنلاین، کافیست به بخش مشاوره پزشکی در سایت تلفن خونه مراجعه نمایید و سپس وارد صفحه متخصص ارتوپدی شوید. در این صفحه پزشکان ارتوپد را مشاهده می کنید که می توانید با انتخاب هر یک از آنها وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید و با انتخاب گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی، نوبت مشاوره خود را دریافت نمایید.

مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای ارتوپدی - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره پزشکی با دکتر ارتوپدی در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای ارتوپدی به صورت تماس صوتی بین پزشک و بیمار انجام می شود. در این روش بیمار می تواند به طور کامل تمام علائم و مشکلات خود را برای پزشک مطرح کند. سپس متخصص ارتوپد با توجه به علائم و صحبت های بیمار و با کمک پرس و پاسخ هایی حول بیماری او، بهترین روش های درمان را ارائه خواهد داد.

 برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با بهترین دکترهای ارتوپدی به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نموده و با انتخاب متخصص ارتوپدی، پزشکان متخصص و فوق تخصص را مشاهده کنید. در میان بهترین متخصصان می توانید هر یک از آنها را برای مشاوره انتخاب نمایید. در ادامه به صفحه پزشک مورد نظر رفته و با انتخاب گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی، نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

چه مشکلاتی را با دکتر ارتوپد آنلاین می توانید در میان بگذارید؟

هر گونه مشکل مرتبط با سیستم اسکلتی عضلانی بدن شما در دسته مسائل ارتوپدی قرار می گیرد. بیشتر بیماری‌ های ارتوپدی دردناک هستند و اگر به درستی درمان نشوند، می‌ توانند مشکلات سلامتی دیگری ایجاد کنند. در زیر لیستی از رایج ترین مشکلات ارتوپدی که باید با دکتر ارتوپد آنلاین در میان بگذارید آورده شده است:

 • درد پایین کمر
 • زانو درد
 • آسیب های همسترینگ
 • پلانتار فاشئیت
 • اسکولیوز
 • شکستگی لگن
 • آرتروز

رایج ترین جراحی هایی که توسط متخصص و جراح ارتوپد انجام می شود

برخی مشکلات و آسیب های اسکلتی عضلانی وجود دارند که با دارو، فیزیوتراپی و از این قبیل روش ها قابل درمان نیستند و برای درمان آنها نیاز به جراحی خواهد بود. جراحی های مربوط به این آسیب ها و مشکلات توسط جراح ارتوپد انجام می شود. برخی از رایج ترین جراحی هایی که توسط متخصص و جراح ارتوپد انجام می شود عبارتند از:

 • آرتوسکوپی برای درمان مشکلات داخل مفصل
 • تعویض مفصل زانو
 • تعویض مفصل لگن
 • ترمیم شکستگی استخوان
 • جراحی های مربوط به ستون فقرات 
 • استئوتومی (اصلاح بدشکلی استخوان)

شما می توانید در صورت نیاز با جراحان ارتوپد تلفن خونه در زمینه جراحی های مربوط به آسیب های اسکلتی و عضلانی، به صورت متنی و تلفنی مشورت نمایید.

هزینه مشاوره با دکتر ارتوپد

تلفن خونه این امکان را در اختیار بیماران و کاربران قرار داده است که با کمترین هزینه بتوانند با بهترین دکترهای ارتوپد مشورت نمایند.هزینه مشاوزه با دکتر ارتوپد در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپد

مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپد که به صورت گفتگوی متنی انجام می شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می باشد و بیمار می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با متخصص ارتوپدی 40 هزار تومان می باشد.

هزینه مشاوره تلفنی با دکتر ارتوپد

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با دکتر ارتوپد که به صورت تماس صوتی انجام می شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با متخصص ارتوپد به ازای هر 20 دقیقه، 50 هزار تومان می باشد.

جمع بندی

متخصص ارتوپدی، پزشکی است که به درمان مشکلات مربوط به اسکلت و عضلات بدن انسان می پردازد. یکی از بهترین راه های مراجعه و مشاوره با متخصصان ارتوپدی، مشاوره آنلاین و تلفنی در سایت تلفن خونه می باشد. با این دو روش شما می توانید به دلخواه به صورت گفتگوی متنی یا تماس صوتی با پزشک مورد نظر با کمترین هزینه ارتباط برقرار نمایید.