جستجو بر اساس

پزشک عمومی

دکتر فهمیه روحی آنلاین
bookmark_remove پزشک عمومی
person_pin_circle تهران، ایران
2 8 [9]
مشاهده پروفایل
دکتر خشایار داننده آنلاین
bookmark_remove پزشک عمومی
person_pin_circle تهران، ایران
7 8 [61]
مشاهده پروفایل
فاطمه قزلی آنلاین
bookmark_remove پزشک عمومی
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [81]
مشاهده پروفایل
دکتر بابک یزدانی اله بخشی محله آنلاین
bookmark_remove پزشک عمومی
person_pin_circle تهران، ایران
4 6 [16]
مشاهده پروفایل
دکتر امیر سجادی آنلاین
bookmark_remove پزشک عمومی
person_pin_circle تهران، ایران
0 0 [66]
مشاهده پروفایل
محمد زارع زاده آنلاین
bookmark_remove پزشک عمومی
person_pin_circle تهران، ایران
15 20 [6]
مشاهده پروفایل

پزشکان عمومی که پزشکان خانواده نیز نامیده می شوند، اغلب با شما رابطه مستمر برقرار می کنند و تداوم مراقبت را ارائه می دهند. آنها شرایط پزشکی رایج را درمان می کنند و معاینات معمولی را انجام می دهند و در صورت نیاز به درمان فوری یا تخصصی، شما را به سایر پزشکان متخصص ارجاع می دهند. یک پزشک عمومی بر سلامت کلی شما (جسمی و روانی) تمرکز دارد. آنها نقش مهمی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایفا می کنند و یکی از اهداف اصلی آنها حفظ سلامتی شما می باشد. با ما همراه باشید تا با پزشک عمومی و بهترین و کارآمدترین روش های مشاوره با این پزشکان آشنا شویم.

پزشک عمومی

اگر به دنبال درمان یک نگرانی جسمی یا روانی هستید، یک پزشک عمومی احتمالا اولین قدم برای شروع روند درمان شما خواهد بود. این پزشکان می توانند به افراد در سنین مختلف، از نوزادان تا افراد مسن کمک می کنند. وظایف پزشک عمومی شامل ارزیابی شما با معاینه فیزیکی و بررسی سابقه پزشکی شما می باشد. آنها ممکن است آزمایش های اضافی یا داروهایی را برای شما تجویز کنند و یا شما را به یک متخصص مرتبط ارجاع دهند. به طور کلی وظایف پزشک عمومی گسترده است. برخی از نمونه‌ های مراقبتی که این پزشکان ارائه می‌کنند عبارتند از:

  • ایمن سازی ها
  • آزمایشات و معاینه بیمار
  • مراقبت از بیماری های مزمن
  • ارجاع به متخصصین

راه های مشاوره با پزشک عمومی در تلفن خونه

همانطور که گفتیم پزشک عمومی می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها و حفظ سلامت افراد کمک کننده باشند. یکی از بهترین و کارآمدترین روش های مشاوره با بهترین پزشکان عمومی، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین در سایت تلفن خونه است. سایت تلفن خونه با گردآوری بهترین پزشکان عمومی، این امکان را برای کاربران و بیماران ایجاد کرده است که بتوانند در کمترین زمان و با راحت ترین روش ها با پزشکان ارتباط برقرار نمایند، مشکلات خود را مطرح نموده و برای درمان آنها اقدام کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی راه های مشاوره پزشکی با پزشکان عمومی در تلفن خونه بپردازیم.

مشاوره آنلاین با پزشک عمومی - راهنمای دریافت نوبت

یکی از راه های مشاوره با پزشک عمومی در تلفن خونه، مشاوره آنلاین می باشد. مشاوره با پزشک عمومی آنلاین به صورت گفتگوی متنی انجام می شود. در این روش مشاوره، بیمار می تواند تمام مشکلات و علائم بیماری خود را در قالب پیام برای پزشک مورد نظر ارسال نماید. دکتر عمومی نیز با بررسی پیام های بیمار و پرسش های مربوط به بیماری، بهترین روش های درمان را در اختیار وی قرار خواهد داد.

برای دریافت نوبت مشاوره متنی با پزشک عمومی آنلاین، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه نمایید و با انتخاب پزشک عمومی، پزشکان این حوزه را مشاهده کنید. در این قسمت می توانید هر یک از پزشکان را برای مشاوره انتخاب کنید و سپس به پزشک بروید و با انتخاب گزینه مشاوره آنلاین و سپس گفتگوی متنی، نوبت مشاوره متنی با دکتر عمومی آنلاین را دریافت کنید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > پزشک عمومی > انتخاب پزشک > مشاوره آنلاین > گفتگوی متنی

مشاوره تلفنی با بهترین دکتر عمومی - راهنمای دریافت نوبت

یکی دیگر از راه های مشاوره پزشکی با دکتر عمومی در تلفن خونه، مشاوره تلفنی است. در این روش، مشاوره به صورت تماس صوتی بین بیمار و پزشک انجام می شود. در مشاوره تلفنی، بیمار می تواند به طور کامل علائم و مشکلات خود را مطرح نماید و سپس پزشک با توجه به صحبت های بیمار و پرسش و پاسخ هایی حول بیماری وی، بهترین روش های درمان را در اختیار بیمار قرار خواهد داد.

برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی با دکتر عمومی، کافیست به بخش مشاوره پزشکی سایت تلفن خونه مراجعه کنید و در میان پزشکان عمومی هر یک از آنها را انتخاب نمایید. در اینجا با ورود به صفحه پزشک مورد نظر و انتخاب گزینه مشاوره تلفنی و سپس تماس صوتی، می توانید نوبت مشاوره خود را دریافت کنید.

سایت تلفن خونه > مشاوره پزشکی > پزشک عمومی > انتخاب پزشک > مشاوره تلفنی > تماس صوتی

هزینه مشاوره با پزشک عمومی

سایت تلفن خونه این امکان را برای بیماران قرار داده که بتوانند با کمترین هزینه با بهترین پزشکان عمومی ارتباط برقرار نمایند و به راحتی بهترین پاسخ ها، روش های درمان و مراقبت ها را دریافت کنند. هزینه مشاوره با دکتر عمومی در تلفن خونه به شرح زیر می باشد:

هزینه مشاوره آنلاین با پزشک عمومی

مشاوره با پزشک عمومی آنلاین که به صورت گفتگوی متنی انجام می شود، محدودیت زمانی خاصی ندارد. به این معنا که پایان گفتگو توافقی می باشد و بیمار می تواند تمام سوالات و مشکلات خود را تا رسیدن به پاسخ کامل، مطرح نماید. هزینه مشاوره آنلاین با دکتر عمومی متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

هزینه مشاوره تلفنی با پزشک عمومی

کمترین مدت زمان در نظر گرفته شده برای مشاوره تلفنی با پزشک عمومی که به صورت تماس صوتی انجام می شود، 20 دقیقه است. هزینه مشاوره تلفنی با دکتر عمومی به ازای هر 20 دقیقه، متغیر است و هر پزشک نرخ خاص خود را دارد که برای اطلاع از آن کافیست وارد صفحه پزشک مورد نظر شوید.

جمع بندی

همانطور که گفتیم وظیفه اصلی پزشکان عمومی، تشخیص، درمان و مراقبت از سلامتی بیماران می باشد. افراد در تمام سنین در صورت مشاهده هرگونه علائم بیماری می توانند به این پزشکان مراجعه نمایند. در صورت خفیف بودن آسیب و بیماری احتمالا پزشک عمومی درمان های لازم را در اختیار بیماران قرار خواهد داد، اما در برخی موارد که نیاز به درمان تخصصی تر باشد، پزشک عمومی بیماران را به متخصصان مرتبط ارجاع خواهد داد. یکی از بهترین راه های مشاوره با پزشک عمومی، مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین با این پزشکان در سایت تلفن خونه است.